
3 860 ₴
внутрішній Ø М16, зовнішній Ø 57, 7 струмків, ширина 40
31141-5A2-A01, 920025. APM0581PN, 24833064
31100-5A2A02, 31100-5A2A02RM, 31100-5A2AA000M2, A005TL0581, A005TL0581ZC, A5TL0581, A5TL0581ZC
HONDA Accord 2.4 2013- USA
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кросс-номери | Honda 311005A2AA000M2; Mitsubishi A5TL0581ZC |
| Виробник | Honda |
| Код запчастини | 31141-5A2-A01 |
| внутрішній діаметр | 16 мм |
| зовнішній діаметр | 57 мм |
| кількість струмочків | 7 |
| ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |