Кошик
556 відгуків
AvtoStarter. Стартеры, генераторы и комплектующие к ним со склада в Одессе. Продажа и ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (67) 714-09-45
+380 (93) 069-06-39

Регулятори напруги

Регулятор напруги служить для підтримки в бортовій мережі автомобіля постійної величини напруги, шляхом зменшення або збільшення магнітного поля в обмотці збудження якоря. Оскільки процес протікає з великою частотою, напруга в бортовій мережі автомобіля залишається майже постійним.


Нормальним для автомобіля вважається напруга від 13,7 до 14.8 V, в залежності від виробника генератора або самого реле напруги. Напруга менш 13,7 V призводить до недозаряду АКБ, замерзання електроліту в зимовий час, що зменшує терміни його експлуатації, а напруга понад 14,8 V призводить до выкипанию АКБ і руйнування пластин.

Також, при підвищеній напрузі можливий вихід з ладу і перегорання всіх електроприладів автомобіля, які не розраховані на велику напругу. Захист від перенапруги або низької напруги застосовується в 3-5% автомобілів від загальної кількості. Тому необхідно контролювати напругу в бортовій мережі самостійно з допомогою додаткових приладів або на автосервісі. Основными причинами выхода из строя регуляторов напряжения являются: попадание влаги на микросхему, установленную в регуляторе, воздействие кислотно-щелочной среды вследствие подтекания различных жидкостей используемых в автомобиле.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner