Кошик
721 відгук
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (67) 714-09-45
+380 (93) 069-06-39

Регулятори напруги

     Регулятор напруги  слугує для підтримки в бортовій мережі автомобіля постійної величини напруги, через зменшення або збільшення магнітного поля в обмотуванні збудження  якоря. Оскільки процес протікає з великою частотою, напруга в бортовій мережі автомобіля залишається майже постійною.


     Нормальним для автомобіля вважається напруга від 13,7 до 14.8 V, залежно від виробника генератора або самого реле напруги. Напруга менш ніж 13,7V призводить до недозаряджання  АКБ, замерзанню електроліту в зимову пору, що зменшує терміни його експлуатації, а напруга 14,8V призводить до википання АКБ і руйнування пластин.

     Також у разі підвищеної напруги можливий вихід із ладу та перегоряння всіх електроприладів автомобіля, які не розраховані на велику напругу. Захист від перенапруги або низької напруги застосовується в 3-5% автомобілів від загальної кількості. Тому необхідно контролювати напругу в бортовій мережі самостійно за допомогою додаткових приладів або на автосервісі. Основними причинами виходу з ладу регуляторів напруги є: потрапляння вологи на мікросхемі, встановленої в регуляторі, вплив кислотно-лужного середовища внаслідок підтікання різних рідин, використовуваних в автомобілі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner