
350 ₴
внутрішній ø 5.2, зовнішній ø 13.5, висота 42
1.2083.0, 239930, ASB9930, ASL9021, CSL10103AS, CQ1070054, SLR39138
0120000024, 0120000025, 0120000026, 0120000029, 0121615001, 0121615002, 0121615003, 0121615005, 0121615006, 0121615007, 0121615008, 0121615009, 0121615010, 0121615011, 0121615012, 0121615013, 0121615014, 0121615021, 0121615025, 0121615027, 0121615028, 0121615029, 0121615032, 0121615101, 0121615103, 0121615105, 0121615121, 0121615132, 0121715001, 0121715002, 0121715003, 0121715004, 0121715006, 0121715009, 0121715012, 0121715014, 0121715016, 0121715018, 0121715022, 0121715024, 0121715029, 0121715033, 0121715041, 0121715042, 0121715051, 0121715076, 0121715077, 0121715080, 0121715104, 0121715151, 0121715176, 0121715178, 0121813001, 0121813002, 0121813003, 0121813005, 0121813006, 0121813020, 0121813023, 0123320066, 0124120001, 0125711005, 0125711017, 0125711018, 0125711058, 0125711102, 0125711104, 0125811005, 0125811020, 0986047650, 0986047670, F000BL0408, F000BL0652, F000BL0705, F000BL0706, F000BL0719, 1042103100, 1372737, 1376501, 1379699, 1387927, 1388002, 1404791, 1404792, 1420871, 1425016, 1435647, 1455494, 1458640, 1469391, 1541451, 6C1T10300BA, 6C1T10300BB, 6C1T10300BC, 6C1T10300CA, 6C1T10300CB, 6C1T10300CC, 6G9N10300ABA, 6G9N10300ABB, 6G9N10300ABC, 6G9N10300ADA, 6G9N10300ADB, 6G9N10300HD, 6G9N10300UD, 6G9N10300XA, 6G9N10300XB, 6G9N10300XC, 6M5T10300SA, 7G9N10300EA, A0200, A0404, A0405, A6641540102, A6711540302, ALB1888, ALB1922, ALB1923, ALB1928, ALB1953, ALB2000, ALB2006, ALB8151, ALB8250, ALN0191, FG15S034, FG18T062, FG23S026, TG11C116, TG12C087, TG17C032, TG17C044, TG23C019, LR002899, LR002899, 231002949R--D
CITROEN Jumper 2.2 HDi [4HU(P22DTE)] 04.2006-
CITROEN Jumper 2.2 HDi [4HV(P22DTE)] 04.2006-
FIAT Ducato 2.2 Multijet [4HV] 07.2006-
FORD Transit 2.2 TDCi [P8FA] 07.2006-
FORD Transit 2.2 TDCi [P8FB] 07.2006-
FORD Transit 2.2 TDCi [PGFA] 10.2007-
FORD Transit 2.2 TDCi [PGFB] 10.2007-
FORD Transit 2.2 TDCi [QVFA] 07.2006-
FORD Transit 2.2 TDCi [QWFA] 07.2006-
FORD Transit 2.2 TDCi [SRFA] 10.2008-
FORD Transit 2.2 TDCi [SRFB] 10.2008-
FORD Transit 2.2 TDCi [SRFC] 10.2008-
FORD Transit 2.2 TDCi [SRFD] 10.2008-
FORD Transit 2.2 TDCi [SRFE] 10.2008-
FORD Transit 2.2 TDCi [UHFA] 10.2007-
FORD Transit 2.2 TDCi [UHFC] 10.2007-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [PGFA] 10.2007-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [PGFB] 10.2007-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [QVFA] 07.2006-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [QWFA] 07.2006-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [SRFA] 10.2008-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [SRFB] 10.2008-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [SRFC] 10.2008-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [SRFD] 10.2008-
FORD Transit Tourneo 2.2 TDCi [SRFE] 10.2008-
PEUGEOT Boxer 2.2 HDi [4HU(P22DTE)] 04.2006-
PEUGEOT Boxer 2.2 HDi [4HV(P22DTE)] 04.2006-
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault, Peugeot, Citroen, Ford, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Express, Pulsar, Qashqai, Logan, Tiida, Clio, Megane, Micra, Sandero, Scenic, Dokker, Largus, Fluence, Transit, Ducato, Jumper, Boxer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | CARGO |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 239930 |
| Кросс-номери | 1.2083.0; 239930; ASB9930; ASL9021; CSL10103AS; CQ1070054; SLR39138 |
| зовнішній діаметр | 13.5 мм |
| внутрішній діаметр | 5.2 мм |
| висота | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |