


460 ₴
EX-18130, 333879, 186304, 12412306239, 594172, 594284, SD3073
A11-3708130, 12412306700, 12412306001, D6RA55, D6RA75, 111335CG, 432635, 594172, 594284, A11-3708130
Chery Amulet 1.6
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chery |
| Марка | Chery |
| Модель | Amulet |
| Сумісність з моделлю | Amulet |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | EuroEx |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Редуктор | Так |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Код запчастини | EX-18130 |
| Кросс-номери | EX-18130; 333879; 186304; 12412306239; 594172; 594284; SD3073 |
| кількість зубів | 9 |
| кількість шліців | 10 |
| довжина | 61 мм |
| внутрішній діаметр | 12 мм |
| обертання | ліве |