Кошик
743 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 714-09-45

Як здійснити знезараження свого автомобіля в період карантину.

При знезараженні автомобіля не можна використовувати інші розчинники – ацетон, гас, бензин і так далі. Всі вони вбивають шкідливі мікроорганізми, проте не щадять і поверхні матеріалів, з якими стикаються. Приміром, деякі з них змивають фарбу, інші – розчиняють пластик. Постраждати може навіть хром. Горілка і інші спиртові розчини віруси подолати не зможуть. Вміст спирту повинно бути вище 70%.

Найбільш дієвий метод боротьби з вірусами – опромінення салону потужними кварцовими лампами. Такі пристрої застосовуються в медичних установах. При роботі лампи перебувати в салоні автомобіля заборонено.

Самим простим і ефективним засобом для очищення машини визнається звичайна вода з милом. Вона не просто змиває віруси, але і не псує салон. Для обробки слід розвести рідке мило у воді, рясно змочити ганчірку і потерти їй всі потенційно брудні елементи.

Особливу увагу потрібно приділити на рульове колесо, важіль вибору передач, рукоятки дверей, клавіші і кнопки "клімату", мультимедіа, сенсорні екрани і сонцезахисні козирки. Словом, місця, до яких інфіковані могли торкатися руками. Після завершення обробки салон рекомендують ретельно провітрити.

Окремої очищення заслуговує кліматична система. Тут без радикальної заходів не обійтися. Якщо в машині знаходиться інфікована людина, зараза могла зібратися на повітряному фільтрі салону. Фільтруючий елемент краще замінити, а кондиціонер краще всього стягнути антибактеріальній обробці спеціальними хлористими сполуками. Є і ще один варіант – поставити машину на прикіл принаймні на 72 години. За цей термін патогенні мікроорганізми помруть самі.

Крім перерахованих заходів фахівці рекомендують періодично проводити обробку салону дезінфікуючими гелеобразными складами для рук. Можна також користуватися спиртовмісними дезінфікуючими серветками.

Незайвим під час епідемії буде обмежити коло довірених осіб, яким відкрито доступ в салон вашого авто, а також не робити зайвих поїздок. З плановим ТО також можна почекати. На автозаправних станціях обов'язково потрібно використовувати гумові рукавички, щоб не підхопити заразу з заправного пістолета.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner