Кошик
721 відгук
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 724-29-84

Magneti Marelli

Компанія Magneti Marelli була заснована в Італії як спільне підприємство компанією FIAT і Ерколе Мареллі і була названа F. I. M. M. (Fabrica Italiana Magneti Marelli). Перший завод був відкритий у місті Сесто-Сан-Джованні в 1919 році. Головний офіс знаходиться в місті Корбетта (провінція Мілан). Ця компанія розробляє і виробляє електрику і електроніку для автомобільної промисловості і мотоциклів, дочірня компанія FIAT Group і володіє представництвами в 23 країнах світу, 73 виробничими підприємствами, такими як «Automotive Lighting», «Magneti Marelli Suspension Systems», «Magneti Marelli Exhaust Systems», «Magneti Marelli Cofap», «Magneti Marelli Aftermarket Poland» та ін., на яких працює близько 25 тисяч чоловік.
Виробнича програма «Magneti Marelli» включає 25 тисяч найменувань виробів, що випускаються 29 товарними лініями.

Magneti Marelli широко відома як технологічний партнер багатьох моторних команд у видах спорту: Чемпіонаті світу Формула-1, Чемпіонаті світу з ралі (WRC), Чемпіонаті світу з мотоперегонів.

Компанія має 56 заводів, 9 науково-дослідних і 27 прикладних центрів в Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, Польщі, Чехії, Росії, Туреччини, США, Мексиці, Бразилії, Аргентині, Китаї, Малайзії та ПАР.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner