Кошик
714 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (67) 714-09-45
+380 (93) 069-06-39

DELCO REMY

DELCO REMY – компанія, яка ось вже більше ста років має успіх на автомобільному ринку. Заснована ця компанія була ще в 1896 році двома братами Перрі і Франком Ремі. Спочатку вона носила назву Remy Electric, а її рідним містом став Андерсон, штат Індіана. Спочатку це був невеликий бізнес по виробництву електричних проводів. Коли в штаті були відкриті родовища газу і нафти, а населення Індіани значно збільшилася, енергетична галузь отримала хороший поштовх для розвитку. Однак прибутковим бізнес двох братів Ремі можна назвати з того моменту, коли була винайдена «безкінна віз», для якої потрібні були електричні дроти.

Сьогодні Delco Remy International, Inc. являє виробництво у багатьох країнах світу. Виробничі напрямки Delco Remy International, Inc. включають в себе виготовлення і переробку стартерів та генераторів змінного струму.

Ця продукція виготовлена з дуже якісних матеріалів. При її виготовленні повністю дотримуються новітні технології і розробки. Кожна деталь відрізняється винятковою довговічністю роботи. Випускаються компанією DELCO REMY, деталі для автомобілів за якістю стоять в одному ряду з такими відомими брендами, як Bosh, Mitsubishi, Zen, Valeo, Orme, Transpro, Cargo, Kelle.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner