Кошик
743 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 714-09-45

Magneti Marelli

Компанія Magneti Marelli була заснована в Італії як спільне підприємство компанією FIAT і Ерколе Мареллі і була названа F. I. M. M. (Fabrica Italiana Magneti Marelli). Перший завод був відкритий у місті Сесто-Сан-Джованні в 1919 році. Головний офіс знаходиться в місті Корбетта (провінція Мілан). Ця компанія розробляє і виробляє електрику і електроніку для автомобільної промисловості і мотоциклів, дочірня компанія FIAT Group і володіє представництвами в 23 країнах світу, 73 виробничими підприємствами, такими як «Automotive Lighting», «Magneti Marelli Suspension Systems», «Magneti Marelli Exhaust Systems», «Magneti Marelli Cofap», «Magneti Marelli Aftermarket Poland» та ін., на яких працює близько 25 тисяч чоловік.
Виробнича програма «Magneti Marelli» включає 25 тисяч найменувань виробів, що випускаються 29 товарними лініями.

Magneti Marelli широко известна как технологический партнёр многих команд в моторных видах спорта: Чемпионате мира Формула-1, Чемпионате мира по ралли (WRC), Чемпионате мира по мотогонкам.

Компания имеет 56 заводов, 9 научно-исследовательских и 27 прикладных центров в Италии, Франции, Германии, Испании, Польше, Чехии, России, Турции, США, Мексике, Бразилии, Аргентине, Китае, Малайзии и ЮАР.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner