Кошик
714 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (67) 714-09-45
+380 (93) 069-06-39

Magneton

Акціонерне товариство МАГНЕТОН з місцезнаходженням в р. Кромержиж - є традиційним чеським виробником електрообладнання для автомобільної промисловості. Завод заснований в 1926 році і виготовляв електромагнітні запалювання. Засновник Ігнац Lorenc. В даний час головною виробничою програмою є насамперед стартера та генератори. Особлива увага приділяється якості.

АТ "МАГНЕТОН" має свідченням якості згідно світовим стандартам ISO, ISO/TS і EMS. Крім того, система якості регулярно перевіряється аудиторами відомих світових автовиробників.

В області виробництва електрообладнання для легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів, тракторів, автобусів і літаків фірма серед виробників домоглася домінуючої позиції в Чеській Республіці і стала постачальником своєї продукції майже в 50 країн світу на всіх континентах для первинної установки і ремонту.

У виробничу програму входять генератори змінного струму, стартери, реле, контактори, а також системи запалювання для альтернативних приводів, в першу чергу газових.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner