Кошик
721 відгук
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 724-29-84

Mitsubishi

Mitsubishi народилася в якості однієї з гілок багатогалузевого концерну, однією з довоєнних дзайбацу, великої корпорації, яка займалася нафтопереробкою, легкою промисловістю, будівництвом судів, металургією, торгівлею нерухомістю, страхуванням і багатьом іншим.

Цей різнобічний гігант був заснований заповзятливим нащадком самураїв – Ятаро Івасаки, який народився в 1835 році, підлітком почав працювати в судовладельческой компанії, що належала самурайського клану Тоса, де домігся певних кар'єрних висот і в 35 років (в 1870 році) створив свою власну компанію, орендувавши у Тоса три пароплави і назвавши своє дітище Tsukumo Shokai. У 1872 році назва помінялася – на Mitsukawa Shokai, в 1874 на Mitsubishi Shokai, і, нарешті, в 1875 році на Mitsubishi Mail Steamship Company і перетворилася у величезну фірму, яка аж до закінчення другої світової війни належала одній родині.

Слово "mitsubishi" перекладається як "три діаманти" і походить від обраної Ятаро для своєї компанії емблеми. Емблема вийшла таким чином: Ятаро поєднав герб свого клану (три ромба один над іншим) і герб клану Тоса (дубове листя).

Эмблема Mitsubishi имеет и смысловое наполнение (мицу — «три», хиси — «водяной орех», который по правилам рэндаку читается биси): три бриллианта символизируют три принципа работы компании: ответственность перед обществом, честность, а также открытость для международного сотрудничества. 

Ятаро Ивасаки не использовал в названии компании своей собственной фамилии потому, что своими первоначальными достижениями он был обязан клану Тоса – без этой семьи он бы ничего не достиг. Так клан Тоса, точнее, его герб, послужил причиной того, что сейчас мы ездим на автомобилях марки Mitsubishi, а не Iwasaki.

Автомобільна електрика Mitsubishi - це довговічність і інноваційність, корпорація використовує тільки новітні технології, при цьому вся продукція вигідно поєднує високу якість за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner