Кошик
739 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 714-09-45

HITACHI

Hitachi Ltd. — одна з найбільших світових багатопрофільних корпорацій. Заснована в 1910 році в місті Hitachi. В даний час головний офіс компанії знаходиться в Токіо.

Хітачі — це невеликий японський містечко, розташоване неподалік від однойменної міднодобувної шахти, на яку на самому початку двадцятого століття прийшов молодий спеціаліст Намихеи Одаира. Саме йому судилося прославити Хітачі на весь світ, зробивши назва міста одним з найбільш відомих брендів.

У вільний від основної роботи час талановитий інженер, який одержав у 1908 році посаду начальника технічного відділу, займався конструюванням електричних пристроїв, і, зрештою, створив перший в Японії електродвигун.

Зрозумівши, що тримає в руках унікальний для своєї країни товар, Намихеи Одаира не став втрачати свій шанс, і в 1910 році відкрив власну справу. До вступу в світ бізнесу молодий інженер підготувався не тільки технологічно. Усвідомлюючи, наскільки важливі для успіху вдала назва і запам'ятовується товарний знак, Одаира підійшов до їх розробки з усією серйозністю. Hitachi здалося йому цілком вдалою назвою. По-перше, воно вказувало на місто, в якому відбулося народження підприємства, а по-друге, обіцяв прекрасні перспективи, адже в буквальному перекладі з японської Hitachi означає «світанок». Не останню роль відігравало і співзвуччя з традиційним найменуванням Японії — країна вранішнього Сонця.

За основу товарного знака підприємець взяв два ієрогліфи: «hi», який означає «сонце», і «tachi», який означає «схід». Наклавши один на одного, він вписав їх в коло з чотирма розбіжними променями і отримав емблему, схожий одночасно і на центр всесвіту, і на мішень — символ точності і прагнення досягти мети.

Знак був придуманий, щоб висловити бачення паном Одаира людини, що стоїть перед висхідним сонцем і планує краще майбутнє для всіх. Він був упевнений в тому, що товарний знак буде відображенням якості товару і що з його допомогою можна завоювати довіру споживачів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner