Кошик
721 відгук
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 724-29-84

Elmot

Компанія «ЭЛМОТ» була заснована в Болгарії в 1967 році. Це сталося на території стародавньої столиці Болгарського царства, міста Велико Тирново. Коли фабрика була відкрита, вона почала займатися виключно моторами. Її основною продукцією були електродвигуни.

          На протязі майже п'ятдесяти років «ЭЛМОТ» набуває нових партнерів у різних країнах, задовольняючи всі зростаючий попит. Крім того, склади заводу «ЭЛМОТ» починають активно поповнювати тельфери, мотор-редуктори та інші технічні деталі і пристрої — компанія активно розширює асортимент, прагнучи задовольнити розростається попит. Рік за роком розширюючи свій ринок, поступово стає відомою широкій території країн Європи, Азії та Америки, зберігаючи незмінно високий рівень якості та надійності виробленого товару.

Список клиентов завода «ЭЛМОТ исчисляется несколькими десятками компаний.

Рынок сбыта охватывает такие страны как Италия, Испания, Швеция, Канада, Германия, Великобритания, а также ряд других.  Важную часть контрактов компании составляют договоры с Россией и странами бывшего СССР.

Товары, которые производит и поставляет завод «ЭЛМОТ», были сертифицированы в соответствии с  ISO 90001, отмечены знаком CE и соответствуют всем стандартам безопасности таких стран как  Россия, Белоруссия, Украина, Канада и страны Евросоюза.

Всі моделі виробляються на найсучаснішому, регулярно оновлюваному обладнанні, з використанням найбільш актуальних технологій. Компанія орієнтується на зростання і вдосконалення не тільки в тому, що стосується безпосередньо технологічного процесу виробництва, але також і в підборі та навчанні по-справжньому професійного кадрового складу. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner