Кошик
740 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 714-09-45

Magneton

Акціонерне товариство МАГНЕТОН з місцезнаходженням в р. Кромержиж - є традиційним чеським виробником електрообладнання для автомобільної промисловості. Завод заснований в 1926 році і виготовляв електромагнітні запалювання. Засновник Ігнац Lorenc. В даний час головною виробничою програмою є насамперед стартера та генератори. Особлива увага приділяється якості.

 АО "МАГНЕТОН" обладает свидетельством качества согласно мировым стандартам ISO, ISO/TS и EMS. Кроме того, система качества регулярно проверяется аудиторами известных мировых автопроизводителей.

В области производства электрооборудования для легковых и грузовых автомобилей, мотоциклов, тракторов, автобусов и самолетов фирма среди изготовителей добилась доминирующей позиции в Чешской Республике и стала поставщиком своей продукции почти в 50 стран мира на всех континентах для первичной установки и ремонта.

У виробничу програму входять генератори змінного струму, стартери, реле, контактори, а також системи запалювання для альтернативних приводів, в першу чергу газових.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner