Кошик
714 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (67) 714-09-45
+380 (93) 069-06-39

Motorola

Ця компанія міцно асоціюється у більшості з мобільними телефонами. Але насправді, спектр Motorola куди багатше і яскравіше.

Почалося все в 1928 році, коли бізнесмен Пол Галвін (Pol Galvin), зі своїм братом Джозефом Галвином (Josef Galvin) заснував компанію Galvin Manufacturing Corporation. В історію увійшла сума, якою він володів на той момент — 750 доларів, з яких більша частина відразу ж пішла на закупівлю необхідного різного. До того часу у Статі вже був багатий досвід ведення справ. За його словами, він вже неодноразово падав і завдяки цьому, навчився підніматися».

Спочатку компанія займалася мережевими випрямлячами, які збиралися вручну командою з п'яти працівників. У 1930 році асортимент продукції був розширений — з'явився автомобільний приймач «Motorola». У ті роки суфикс «-ola» став досить популярним серед виробників електроніки пов'язаної зі звуком (дожив він і до наших днів — радіола, магнітола). Таким чином компанія просто об'єднало це закінчення зі словом «motor», натякаючи на автомобільну складову. «Motorola» стала першою в історії комерційно успішною моделлю автомобільного радіоприймача. Перша модель була встановлена на автомобілі Studebaker, що належав компанії.

Популярність всієї цієї техніки привела до того, що з 1947 року компанія Galvin Manufacturing Corporation змінила назву на Motorola Inc. Звичне нам лого, у вигляді букви «М», утвореної двома піками, з'явилося пізніше — у 1955 році. Цим логотипом компанія символізувала своє прагнення вгору, до лідерства. Логотип цей, відомий також і як «emsignia» (а то і зовсім «batwing» — «крила летючої миші»), існував весь цей час практично без змін — тільки в 1967 році його уклали у коло. Слово «emsignia» виникло, як М-видозмінене слово «insignia» — «символ, емблема».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner