Кошик
743 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 714-09-45

Mitsubishi

Mitsubishi народилася в якості однієї з гілок багатогалузевого концерну, однією з довоєнних дзайбацу, великої корпорації, яка займалася нафтопереробкою, легкою промисловістю, будівництвом судів, металургією, торгівлею нерухомістю, страхуванням і багатьом іншим.

Цей різнобічний гігант був заснований заповзятливим нащадком самураїв – Ятаро Івасаки, який народився в 1835 році, підлітком почав працювати в судовладельческой компанії, що належала самурайського клану Тоса, де домігся певних кар'єрних висот і в 35 років (в 1870 році) створив свою власну компанію, орендувавши у Тоса три пароплави і назвавши своє дітище Tsukumo Shokai. У 1872 році назва помінялася – на Mitsukawa Shokai, в 1874 на Mitsubishi Shokai, і, нарешті, в 1875 році на Mitsubishi Mail Steamship Company і перетворилася у величезну фірму, яка аж до закінчення другої світової війни належала одній родині.

Слово "mitsubishi" перекладається як "три діаманти" і походить від обраної Ятаро для своєї компанії емблеми. Емблема вийшла таким чином: Ятаро поєднав герб свого клану (три ромба один над іншим) і герб клану Тоса (дубове листя).

Емблема Mitsubishi має і смислове наповнення (міцуї — «три», хібі — «водяний горіх», який за правилами рэндаку читається бісі): три діаманти символізують три принципи роботи компанії: відповідальність перед суспільством, чесність та відкритість для міжнародної співпраці.

 

Ятаро Івасакі не використав в назві компанії своєї власної прізвища тому, що своїми початковими досягненнями він був зобов'язаний клану Тоса – без цій сім'ї він би нічого не досяг. Так клан Тоса, точніше, його герб, послужив причиною того, що зараз ми їздимо на автомобілях марки Mitsubishi, а не Iwasaki.

Автомобільна електрика Mitsubishi - це довговічність і інноваційність, корпорація використовує тільки новітні технології, при цьому вся продукція вигідно поєднує високу якість за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner