Кошик
743 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 714-09-45

Безпечне буксирування автомобіля з автоматичною коробкою передач.

Невелика кнопка поруч із важелем включення АКПП Shift Lock настільки важлива для порятунку коробки в екстрених ситуаціях, що інструктаж про її призначення співробітники автосалонів повинні проводити при продажу авто з АКПП.

УВАГА: Shift Lock – кнопка, що включає режим зняття блокування трансмісії при вимкненому двигуні.

Простою мовою – відключає привід ведучих коліс від автоматичної коробки передач, для вимушеної буксирування в разі поломки, або вимушеної евакуації автомобіля.

Знаючи про такі можливості, можна не викликати дорогий евакуатор, коли автомобіль з незрозумілих причин заглох на трасі. Буксирування при активації Shift Lock не нанесе пошкоджень трансмісії, що дозволить автовласникові уникнути зайвих витрат на ремонт.

Натискання Shift Lock дозволяє розблокувати вал КПП і встановити селектор в нейтральне положення N, щоб почати буксирування автомобіля з незаведенным мотором або несправної КПП. Виходить, кнопка Shift Lock потрібна для зняття блокування трансмісії в режимі P, якщо виникла така потреба.

Як правильно активувати Shift Lock.

• Натискаємо Shift Lock.

• Не відпускаємо до тих пір, поки не вийде перевести кулісу в нейтраль.

• Відпускаємо, блокування КПП знята.

ВАЖНО. На старых моделях автомобилей с АКПП вместо кнопки Shift Lock можно встретить скважину под ключ. Тогда ключ замка зажигания вставляем в отверстие, поворачиваем, переключаем селектор.

Функция активирована, теперь можно приступать к буксировке.

Но несколько правил:

•             скорость не больше 30 км/ч;

•             расстояние не превышает 30 км.

Если расстояние, на которое нужно отбуксировать неисправный автомобиль, значительно превышает допустимое, лучше не злоупотреблять возможностями и не испытывать трансмиссию на прочность.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner