Кошик
743 відгуків
AvtoStarter. Стартери, Генератори та комплектуючі до них зі складу в Одесі. Продаж і ремонт.
+380 (50) 402-27-22
+380 (99) 288-19-62
+380 (67) 714-09-45

Очень простой способ для предовращения запотевания зеркал заднего вида

Капли дождя, скопившиеся на зеркалах бокового вида, способны серьезно затруднить обзорность и те самым понизить безопасность вождения. Еще хуже, когда стекла зеркал начинают замерзать в холодное время года.

Выход из этой ситуации на самом деле предельно прост, помочь может средство, которое уже есть у подавляющего большинства мужчин.

Мова йде про звичайну піні для гоління. Можна також використовувати гель для гоління. Обидві категорії косметичних засобів володіють необхідними нам властивостями. Для нанесення імпровізованого гідрофобного складу нам також знадобляться паперові серветки або рушники.

Отже, наносимо невелику кількість піни на вказівний палець, після чого знімаємо її за допомогою серветки і починаємо втирати в дзеркало. Терти треба добре та ґрунтовно, намагаючись рівномірно розподілити склад по всій поверхні, що відбиває. Обертальні рухи продовжуємо здійснювати до тих самих пір, поки не зникнуть останні розлучення. Це змусить воду не накопичуватися на поверхні, а стрімко падати вниз. Одного нанесення вистачить на 1-2 місяці.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner